Personeel

Hieronder volgt de namenlijst van het personeel verbonden aan MY college in het schooljaar 2019-2020. Voor de namen zijn afkortingen vermeld zoals ze ook voor komen op het rooster en de roosterwijzigingen.

Afk. Naam leerkracht E-mailadres bijzonderheden:
AB Abdi, F. f.abdi@my-college.nl  
AR Arslan, Z. z.arslan@my-college.nl  
BA Bal, R. r.bal@my-college.nl 2A
BE Begce, A. a.begce@my-college.nl 3D
BO Boender, W. w.boender@my-college.nl  
BY Bijdevaate, A.A. a.bijdevaate@my-college.nl zorgcoördinator
DE Deijk, E.C. van e.vandeijk@my-college.nl 4M
DG Droog, P.E. p.droog@my-college.nl 3E
GI Girigorie, C. c.girigorie@my-college.nl 2B
HD Heijndijk, J. j.heijndijk@my-college.nl stage / kantineproject
HL Helden, A. van a.vanhelden@my-college.nl  
HE Henneveld, L. l.henneveld@my-college.nl 2D
HM Hammen van der, M.C. m.vanderhammen@my-college.nl 3F
HO Houten van den, L. l.vandenhouten@my-college.nl 4A / Examensecretaris
KI Kipping, I i.kipping@my-college.nl 3B
KO Koeiman, J-A j.koeiman@my-college.nl  
KV Korevaar, N.N. n.korevaar@my-college.nl 1F
LS Lammers, G.F.R. g.lammers@my-college.nl 1D
LW Leeuwaarden van, I. i.vanleeuwaarden@my-college.nl  
TM Meer, ter, S. s.termeer@my-college.nl  
ME Meurs van, A.D. a.vanmeurs@my-college.nl 3A
MI Michilsen, R. r.michilsen@my-college.nl  
MO Molenaar, L.E.W. l.molenaar@my-college.nl 1C
MR Moree, I.P.A. i.moree-degroof@my-college.nl 4C
MS Maassen, L.T. l.maassen@my-college.nl teamleider bovenbouw
NF Nefs, F.J. f.nefs@my-college.nl 4B
NO Noord, van C. c.vannoord@my-college.nl 1F
PA Planken, P p.planken@my-college.nl  
PR Passchier, J. j.passchier@my-college.nl  
RO Rosa, R r.rosa@my-college.nl 1D
SA Saghari,R. r.saghari@my-college.nl 4D
SL Scholten, M.E. m.scholten@my-college.nl teamleider onderbouw
TU Tuna, F f.tuna@my-college.nl leerjaarcoördinator lj2
VM Vermeulen,N. n.vermeulen@my-college.nl  
VI Vink, R. r.vink@my-college.nl leerjaarcoördinator lj3
VR Vries, de M. m.devries@my-college.nl  
VS Visser, L l.visser@my-college.nl 1E
VW Verwey, D.R. d.verwey@my-college.nl  
WA Waardenburg, E.A.F e.waardenburg@my-college.nl 1A
WD Waard, R. de r.dewaard@my-college.nl 1B
WE Wetzels, J.H. l.wetzels@my-college.nl  
WL Wal, van der I.S. i.vdwal@my-college.nl 1A
WN De Windt, D d.dewindt@my-college.nl 3C
WI Wittenberg, A. a.wittenberg@my-college.nl 4E
WT Weststrate, F. f.weststrate@my-college.nl 2C

Directie

Naam Functie E-mailadres 
Vet, R.S. Directeur r.vet@my-college.nl
Oudenaarden van, M. Adjunct-directeur m.vanoudenaarden@my-college.nl

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Naam Functie E-mailadres
Ende van der, A.L. Leerlingadministratie a.vanderende@my-college.nl
Schrijver, P.C. Leerlingadministratie, roostermaker c.schrijver@my-college.nl
Riley, M.I. Receptie/administratie m.riley@my-college.nl
Perez, O.B. Conciërge o.perez@my-college.nl
Rosbergen, V. Conciërge/receptie v.rosbergen@my-college.nl
Tolentino, R.M. Kantinebeheer f.tolentino@my-college.nl
Frissen, L.M. Systeembeheer m.frissen@my-college.nl