Personeel

Hieronder volgt de namenlijst van het personeel verbonden aan MY college. Voor de namen zijn afkortingen vermeld zoals ze ook voor komen op het rooster en de roosterwijzigingen. Een overzicht met pasfoto's vindt u hier.

Leerkrachten

Afk. Naam leerkracht E-mailadres Mentor van / taak:
AL Allenstein, R r.allenstein@my-college.nl  
AR Abdoelrahman, R r.abdoelrahman@my-college.nl 2M
BA Bal, R r.bal@my-college.nl  
BY Bijdevaate, A.A. a.bijdevaate@my-college.nl zorgcoördinator
DE Deijk, E.C. van e.vandeijk@my-college.nl 3M
DG Droog, P.E. p.droog@my-college.nl 2K1
EG Eringa, M.C.E. m.eringa@my-college.nl  
FL Flink, E.C. e.flink@my-college.nl 3B
GE Geene, L.M.E.S.M. l.geene-vanderhammen@my-college.nl 3D
GU Gürbüz, S. s.gurbuz@my-college.nl 1C
HD Heijndijk, J. j.heijndijk@my-college.nl 4C
HL Helden, A. van a.vanhelden@my-college.nl  
HM Hammen van der, M.C. m.vanderhammen@my-college.nl 2B2
HO Houten van den, L. l.vandenhouten@my-college.nl 3B / Examensecretaris
KI Kipping, I i.kipping@my-college.nl  
KM Krijgsman, M m.krijgsman@my-college.nl  
KO Koeiman, J-A j.koeiman@my-college.nl  
KV Korevaar, N.N. n.korevaar@my-college.nl 2K2
LJ Looren de Jong, A. a.loorendejong@my-college.nl coördinator lj2
LS Lammers, G.F.R. g.lammers@my-college.nl 1B
LW Leeuwaarden van, I. i.vanleeuwaarden@my-college.nl 3C
ME Meurs van, A.D. a.vanmeurs@my-college.nl 4IE
MO Molenaar, L.E.W. l.molenaar@my-college.nl 2B2
MR Moree, I.P.A. i.moree-degroof@my-college.nl 4VZ
MS Maassen, L.T. l.maassen@my-college.nl coördinator lj4
NF Nefs, F.J. f.nefs@my-college.nl 3A
PA Planken, P p.planken@my-college.nl  
RB Roosenburg, R.A.G. r.roosenburg@my-college.nl 1D
RO Rosa, R r.rosa@my-college.nl  
SL Scholten, M.E. m.scholten@my-college.nl coördinator lj1
TU Tuna, F f.tuna@my-college.nl 1D
VB Verbeek, J. j.kats-verbeek@my-college.nl  
VE Vendeloo, L l.vendeloo@my-college.nl  
VH Verhulst, E.V. e.verhulst@my-college.nl 2B1
VI Vink, R. r.vink@my-college.nl coördinator lj3
VS Visser, L l.visser@my-college.nl 1E
VW Verwey, D.R. d.verwey@my-college.nl  
WA Waardenburg, E.A.F e.waardenburg@my-college.nl  
WD Waard, R. de r.dewaard@my-college.nl 1F
WE Wetzels, J.H. l.wetzels@my-college.nl 1A
WN De Windt, D d.dewindt@my-college.nl 2K2
WI Wittenberg, A. a.wittenberg@my-college.nl  

Directie

Naam Functie E-mailadres 
Vet, R.S. Directeur r.vet@my-college.nl
Oudenaarden van, M. Adjunct-directeur m.vanoudenaarden@my-college.nl

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Naam Functie E-mailadres
Dolk, E. Hoofd administratie l.dolk-groeneveld@my-college.nl
Ende van der, A.L. Boekenfonds a.vanderende@my-college.nl
Schrijver, P.C. Leerlingadministratie, roostermaker c.schrijver@my-college.nl
Berg-Vogel van den, P.M. Salarisadministratie  
Perez, O.B. Conciërge o.perez@my-college.nl
Rosbergen, V. Conciërge/receptie v.rosbergen@my-college.nl
Riley, M.I. Receptie m.riley@my-college.nl
Tolentino, R.M. Kantinebeheer f.tolentino@my-college.nl
Frissen, L.M. Systeembeheer m.frissen@my-college.nl