Personeel

Hieronder volgt de namenlijst van het personeel verbonden aan MY college in het schooljaar 2021-2022. 

Afk. Naam leerkracht E-mailadres bijzonderheden:
AL Aristizabal, H h.aristizabal@my-college.nl  
BA Bal, R. r.bal@my-college.nl Antipestcoördinator
BE Begce, A. a.begce@my-college.nl  
BK Bekkens, R. r.bekkens@my-college.nl   
BY Bijdevaate, A.A. a.bijdevaate@my-college.nl zorgcoördinator
BL Bijl, A. a.bijl@my-college.nl  
BO Boender,W w.boender@my-college.nl  
BS Bes de, M.  m.debes@my-college.nl  
BR Broek, D. van den d.vandenbroek@my-college.nl  
DE Deijk, E.C. van e.vandeijk@my-college.nl schoolopleider 
DI Diggelen, A. van a.vandiggelen@my-college.nl  
DG Droog, P.E. p.droog@my-college.nl Superuser, rekencoördinator
HL Helden, A. van a.vanhelden@my-college.nl  
HE Henneveld, L. l.henneveld@my-college.nl  
HO Houten van den, L. l.vandenhouten@my-college.nl Examensecretaris
KV Korevaar, N.N. n.korevaar@my-college.nl  
LS Lammers, G.F.R. g.lammers@my-college.nl  
LW Leeuwen van, S. s.vanleeuwen@my-college.nl  
TM Meer, ter, S. s.termeer@my-college.nl  
ME Meurs van, A.D. a.vanmeurs@my-college.nl  
MO Molenaar, L.E.W. l.molenaar@my-college.nl  
MR Moree, I.P.A. i.moree-degroof@my-college.nl  
MS Maassen, L.T. l.maassen@my-college.nl tl.bovenbouw /verzuim/decaan /schoolopleider
NF Nefs, F.J. f.nefs@my-college.nl Skillmaster
NO Noord, van C. c.vannoord@my-college.nl  
OR Obanor, H. h.obanor@my-college.nl  
OPH Ophorst, J. j.ophorst@my-college.nl  
PA Planken, P p.planken@my-college.nl  
PR Passchier, J. j.passchier@my-college.nl  
SL Scholten, M.E. m.scholten@my-college.nl tl.onderbouw
SP Springeling, S. s.springeling@my-college.nl  
STV Straver, S. s.straver@my-college.nl  
TU Tuna, F f.tuna@my-college.nl leerjaarcoördinator lj3
VI Vink, R. r.vink@my-college.nl communicatie
VRM Vermeulen, A. a.vermeulen@my-college.nl  
VS Visser, L l.visser@my-college.nl leerjaarcoördinator lj2/superuser
VR Visser, J. j.visser@my-college.nl  
WA Waardenburg, E.A.F e.waardenburg@my-college.nl  
WD Waard, R. de r.dewaard@my-college.nl  
WE Wetzels, J.H. l.wetzels@my-college.nl dyslexiecoach
WL Wal, van der I.S. i.vdwal@my-college.nl  
WT Weststrate, F. f.weststrate@my-college.nl stagecoördinator
WI Winterdal, B. b.winterdal@my-college.nl  

Directie

Naam Functie E-mailadres 
Vet, R.S. directeur r.vet@my-college.nl
Oudenaarden van, M. adjunct-directeur m.vanoudenaarden@my-college.nl

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Naam Functie E-mailadres
Schrijver, P.C. Administratie, roostermaker c.schrijver@my-college.nl
Bergh van den, N. Leerlingadministratie n.vandenbergh@my-college.nl
Riley, M.I. Receptie m.riley@my-college.nl
Perez, O.B. Conciërge o.perez@my-college.nl
Bergh van den, A. Conciërge/receptie a.vandenbergh@my-college.nl
Tolentino, R.M. Kantinebeheer f.tolentino@my-college.nl
Snijdewind, B. Systeembeheer support@my-college.nl