Personeel

Hieronder volgt de namenlijst van het personeel verbonden aan MY college in het schooljaar 2020-2021. 

Afk. Naam leerkracht E-mailadres bijzonderheden:
AB Abdi, F. f.abdi@my-college.nl 2A
AL Aristizabal, H h.aristizabal@my-college.nl  
AR Arslan, Z. z.arslan@my-college.nl 1B + 1D
BA Bal, R. r.bal@my-college.nl 3A, antipestcoördinator
BE Begce, A. a.begce@my-college.nl 4M
BY Bijdevaate, A.A. a.bijdevaate@my-college.nl zorgcoördinator
BL Bijl, A. a.bijl@my-college.nl  
BO Boender,W w.boender@my-college.nl 1B
BV Bosveld Heinsius,C. van c.vanbosveldheinsius@my-college.nl 3LWT, antipestcoördinator
BR Broek, D. van den d.vandenbroek@my-college.nl 2E
DE Deijk, E.C. van e.vandeijk@my-college.nl schoolopleider (m.i.v. 1 maart)
DI Diggelen, A. van a.vandiggelen@my-college.nl 2B
DG Droog, P.E. p.droog@my-college.nl 3B, superuser, rekencoördinator
DK Dijk, J. van j.vandijk@my-college.nl 1A + 1C
GO Goossens, W. w.goossens@my-college.nl 4A
GS Grootscholten,M. m.grootscholten@my-college.nl  
HD Heijndijk, J. j.heijndijk@my-college.nl stage/kantineproject
HL Helden, A. van a.vanhelden@my-college.nl 2A
HE Henneveld, L. l.henneveld@my-college.nl 3D
HO Houten van den, L. l.vandenhouten@my-college.nl 4D/examensecretaris
KO Kooten, M. van m.vankooten@my-college.nl  
KR Kranenburg,S. s.kranenburg@my-college.nl 2C + 2F
KV Korevaar, N.N. n.korevaar@my-college.nl 4B
LS Lammers, G.F.R. g.lammers@my-college.nl 1D
TM Meer, ter, S. s.termeer@my-college.nl 1C
ME Meurs van, A.D. a.vanmeurs@my-college.nl 4C
MI Michilsen, R. r.michilsen@my-college.nl 2B
MO Molenaar, L.E.W. l.molenaar@my-college.nl  
MR Moree, I.P.A. i.moree-degroof@my-college.nl 4LWT
MS Maassen, L.T. l.maassen@my-college.nl tl.bovenbouw /verzuim/decaan /schoolopleider
NF Nefs, F.J. f.nefs@my-college.nl 4E + skillmaster
NO Noord, van C. c.vannoord@my-college.nl 2F
PA Planken, P p.planken@my-college.nl  
PR Passchier, J. j.passchier@my-college.nl  
RO Rosa, R r.rosa@my-college.nl 3C
SL Scholten, M.E. m.scholten@my-college.nl tl.onderbouw
TU Tuna, F f.tuna@my-college.nl leerjaarcoördinator lj3
VI Vink, R. r.vink@my-college.nl communicatie
VS Visser, L l.visser@my-college.nl leerjaarcoördinator lj2 + 1A, superuser
WA Waardenburg, E.A.F e.waardenburg@my-college.nl  
WD Waard, R. de r.dewaard@my-college.nl 2D
WE Wetzels, J.H. l.wetzels@my-college.nl dyslexiecoach
WL Wal, van der I.S. i.vdwal@my-college.nl 2D
WT Weststrate, F. f.weststrate@my-college.nl 2C
WI Winterdal, B. b.winterdal@my-college.nl  

Directie

Naam Functie E-mailadres 
Vet, R.S. directeur r.vet@my-college.nl
Oudenaarden van, M. adjunct-directeur m.vanoudenaarden@my-college.nl

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Naam Functie E-mailadres
Ende van der, A.L. Leerlingadministratie a.vanderende@my-college.nl
Schrijver, P.C. Leerlingadministratie, roostermaker c.schrijver@my-college.nl
Riley, M.I. Receptie/administratie m.riley@my-college.nl
Bergh, N, van den Receptie/administratie n.vandenbergh@my-college.nl
Perez, O.B. Conciërge o.perez@my-college.nl
Rosbergen, V. Conciërge/receptie v.rosbergen@my-college.nl
Tolentino, R.M. Kantinebeheer f.tolentino@my-college.nl
Snijdewind, B. Systeembeheer support@my-college.nl